Aktualijos

COVID-19


Norime informuoti, jog dėl Pasaulyje sklindančio viruso savo veiklos nestabdome, tačiau prisitaikome. Siuntos dezinfekuojamos, vairuotojai aprūpinti visomis būtiniausiomis apsaugos priemonėmis. Todėl nėra ko nerimauti, Jūsų krovinys bus paimtas ir saugiai pristatytas.

Brexit / Breksitas

Brexit/Breksitas – Didžiosios Britanijos išstojimas iš Europos sąjungos. Nuosprendis dėl išstojimo buvo priimtas po 2016m. vasarą vykusio referendumo, kurio metu daugiau nei penkiasdešimt procentų rinkėjų balsavo už Jungtinės Karalystės pasitraukimą iš Europos sąjungos.
Planuojama išstojimo data – 2019 m. kovo 29 diena. Šiuo metu intensyviai vyksta derybos dėl išstojimo termino atidėjimo.

Didžiosios Britanijos Bendruomenių Rūmai 2019 m. vasario 27 dieną pritarė naujai premjerės Theresos May Brexit strategijai, kuri leistų atidėti šalies išstojimo iš Bendrijos datą. Parlamentarai balsų dauguma palaimino trijų pakopų planą, kuris vyriausybės vadovei suteikia daugiau laiko tolesnėms deryboms su Europos Sąjunga. Theresa May pirmą kartą pareiškė esanti pasirengusi iki trijų mėnesių atidėti Brexit.

Kokios sankcijos bus taikomos keleivių – krovinių judėjimui tarp Anglijos ir Europos kol kas nėra skelbiama.